Események betöltése

Beszélgetés iskolaalapításról, iskolaműködtetésről

2023.06.13. @ 17:00 - 19:30

ÚJRA!
A májusi, hasonló témában szervezett találkozónk után olyan pozitív visszajelzéseket kaptunk, hogy újra szeretnénk lehetőséget biztosítani az iskolaműködtetés, iskolaalapítás iránt érdeklődőknek:
Beszélgetés Dobos Orsolyával, az Alapítványi és Magániskolák Egyesületének társelnökével iskola alapításról és működtetésről.
Ha gondolkodtatok már rajta, vagy érdekelne benneteket, hogy hogyan lehet alapítani, működtetni egy iskolát, hallgassátok meg szakértőnket, aki mesél a jogi háttérről, a folyamatokról, lépésekről, fenntartással kapcsolatos feladatokról. Alkalmatok lesz feltenni kérdéseiteket is, mindenkit várunk, aki már elindult ezen az úton, vagy csak tervezi, hogy belevág.
A szakmai programon való részvétel díja 5000 Ft, regisztrálni a következő linken tudtok:
Ha konkrét kérdéseitek vannak, a regisztrációs űrlapon azokat is feltehetitek előre, hogy készülhessünk válaszokkal.
A jelentkezőknek az esemény kezdése előtt 30 perccel küldjük majd a Zoom linket emailen.

Dátum:
2023.06.13.