Pentelei Mentálhigiénés Általános Iskola, Szakképző Iskola és Gimnázium teljes állású történelem tanárt és angol tanárt keres.

Az állásra a kérdések megválaszolásával, a munkahelyek, tanulmányok és végzettségek rész kitöltésével lehet!
Kérjük, a jelentkezés előtt ismerkedjen meg az iskola szellemiségével és célkitűzéseivel a Pentelei FB oldalán és honlapján.
Elvárt tulajdonságok: empátia, előítélet mentesség, nyitottság, tolerancia; kiemelkedő kommunikációs képesség; egyetértés az intézmény speciális pedagógiai céljával, fejlett konfliktuskezelési képesség; közösségépítő; képesség a személyes kapcsolat kialakítására; fejlett érzelmi intelligencia; frusztráció és kudarctűrés; nagyon stabil önismeret; motiváló-képesség.

Magyar út 49., Dunaújváros, 2400