Hűséges, kreatív, fiatal pedagógusoknak kínál állást Keszthelyen  (szükség szerint tanulási támogatással, ösztöndíjjal, lakástámogatással, stb) az alapítványi Életfa Általános és Alapfokú Művészeti Iskola.

Az iskola nyilvános pedagógiai programjából kiolvasható a magyar és japán alapítók szándéka, hogy a dunántúli város és környéke kínáljon olyan iskolát az érdeklődő családoknak, ahol a hagyományok, az organikus kultúra, a művészetek  szerepe erős, családias létszám biztosítja a hatékony nevelő-oktatómunkát.

Elsősorban matematika, fizika, kémia, biológia, technika és informatika tantárgyak keresik elkötelezett szaktanáraikat, akik a személyiségfejlesztés teljes spektrumát fontosnak tartják.

Az állás 2021. szeptemberétől betölthető. Érdeklődni lehet: az iskolában (8360, Keszthely, Vaszary Kolos u. 12.) személyesen, ill. a következő telefonszámon: +36 30 629 4038